XX Jublieuszowa Konferencja Przestępczość Ubezpieczeniowa 2017

Konferencje z cyklu "Przestępczość Ubezpieczeniowa" są najdłużej odbywającymi się w Polsce spotkaniami branży o tej tematyce. Na przestrzeni 20 lat przestępczość ubezpieczeniowa przeszła ewolucję.

Działania mające na celu jej przeciwdziałanie na polskim i europejskim rynku to proces niezwykle trudny i złożony. Przestępcy wciąż doskonalą umiejętności i metody swoich działań, poznają nowe procedury ubezpieczeniowe i wykorzystują słabości systemów. Treści prezentowane podczas dotychczasowych edycji Konferencji dawały realne wsparcie dla rynku w procesie doskonalenia narzędzi do walki ze zjawiskiem przestępczości w ubezpieczeniach.

Podczas XX Jubileuszowej Konferencji Przestępczość Ubezpieczeniowa 2017 podkreślony zostanie jej rocznicowy charakter. Uczestnicy będą mieli możliwość, w całkowicie innowacyjnej, zmienionej formule konferencyjnej, zapoznać się z aktualnymi rozwiązaniami antyfraudowymi z rynków polskich i europejskich, które przedstawią, m. in: reprezentanci zakładów ubezpieczeń, prokuratury, policji, samorządów ubezpieczeniowych i instytucji współpracujących. Wystąpienia przedstawiające przykłady praktyczne odpowiedzą na pytanie jak efektywnie funkcjonować w rzeczywistości obszaru przeciwdziałania przestępczości ubezpieczeniowej?

Serdecznie zapraszam do udziału w tym ważnym dla środowiska ubezpieczeniowego wydarzeniu. Jeśli mieliby Państwo jakiekolwiek pytania czy wątpliwości serdecznie proszę o kontakt pod nr: +48 607 925 999 lub drogą elektroniczną: alewandowska.expo@gmail.com

Proszę pamiętać, że zgłaszając udział w konferencji nie dokonują Państwo jednocześnie rezerwacji pokoju w hotelu. Rezerwacji dokonają Państwo (we własnym zakresie), wypełniając i wysyłając do hotelu formularz rezerwacji (pdf), znajdujący się w zakładce "Hotel-oferta noclegowa" – lewy pasek zakładek. Opłata za udział w konferencji nie pokrywa kosztu noclegów!! Hotel gwarantuje pokoje w promocyjnych cenach dla  rezerwacji dokonanych do dnia 16.03.2017 r. Szczegóły znajdą Państwo w zakładce "Hotel – oferta noclegowa".

Z poważaniem

Agata Lewandowska
Dyrektor Biura Zarządu